0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ekonomi kategorisinde tarafından

İçinde bulunduğumuz maddi krizden çok fazla etkilenen kişilerden bir tanesi oldum ve normalde hep soğuk baktığım banka ve kredi olaylarına istemeyerekte olsa mecburen başvuru da bulunacağım. Bunu yakın çevreme söyleyince bana Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi var dediler. İlgimi çekti çünkü ödemeye 3 ay sonra başlamak benim için büyük avantaj sağlar. "Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alırım" yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
tarafından
 
En İyi Cevap

Merhaba Süleyman, aslında bankaların neden böyle kredi kampanyaları başlattığının en büyük sebebi sen ve senin gibi zor durumda olan insanların ihtiyaçlarına yöneliktir. Şahsi olarak bende bankalara mesafeli duran bir insan olsamda mecburi durumlarda insanların kredi kullanmasına isteksizde olsa normal karşılayabiliyorum.

Vakıfbank'ın bu ihtiyaç kredisindeki en büyük avantajı kredinizi çektikten sonra 3 ay hiç bir şekilde ödeme yapmamanızdır. 3 ay sonunda sanki krediyi o gün çekmişiniz gibi ekstra bir ücret ödemeden kredi taksitlerinizi ödemeye başlayacaksınız.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisini Kimler Alabilir?


Vakıfbank'ın bu kampanyadan yararlanmak isteyenlere sunmuş olduğu ilk şart maaşlarınızı Vakıfbank üzerinden almanızdır. Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda çalışıyorsanız veya emekliyseniz bu ödemeleri Vakıfbank üzerinden alıyorsanız Vakıfbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi almak için başvurabilirsiniz.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler


    Kamu çalışanı olan kişinin e – devlet üzerinden alınmış olan e – bordro çıktısı ya da onaylı maaş bordrosu
    E – bordro getiren kişinin çalıştığı kurum kimliğinin fotokopisi
    Maaşını Vakıfbank üzerinden alan kamu çalışanlarından herhangi bir belge talep edilmez.
    Talep edilecek kredinin limitine ya da türüne göre istenecek ek belge ya da teminatlar banka görevlilerince belirtilecektir.

Şartlara uyan ve gerekli belgeleri sağlayan banka müşterileri, Vakıfbank üzerinden 3 bin – 125 bin TL arasında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekme hakkına sahip olacaktır.

389 soru

6.2k cevap

4 yorum

847 kullanıcı

Üye Olmadan.
Öğrenmek istediğini SOR,
bildiğin ne varsa YORUMLA.

Bilgi paylaşım sitesi olan SORyorumla.com'a hoş geldiniz.

Ayrıca bknz: TV izle

Sayfamızda bulunan kategorilerden öğrenmek istediğiniz hangi soru varsa sorabilir veya sorulan sorulara yorumlarınızı yapabilirsiniz. Özellikle ürün yorumları, teknolojik ve elektronik aletler hakkında bilgi alışverişi yapabileceğiniz sayfamızda size internet ortamında en doğru bilgi alışverişini yapmanıza vesile oluyoruz. Bir ürünü almadan önce " Bu Alınır mı? X ürünün yorumları, X ürünün hakkında fikirleriniz nedir? " gibi en kıymetli sorular ve yorumları sayfamızda.

...