0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ekonomi kategorisinde tarafından

Malum şu anki ekonomik olarak sıkıntılı durumundan mağdur olan kişilerden bir tanesi de benim. Hal böyle olunca kurtuluş yollarından bir tanesi de kredi çekmek gibi gözüküyor. Yıllardan beri yeri bende ayrı olan iş bankasından kredi çekmek sanırım daha basitmiş. Oturduğum yerden "Şubeye Gitmeden İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır" yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
tarafından
 
En İyi Cevap

Türkiye'nin ilk bankası olma özelliğini taşıyan İş Bankası'nın kredi çekmek isteyenler için birbirinden kolay çözümler üreten bir işleyiş sisteminin var olduğu bir gerçek. Ayrıca tamda söylediğiniz gibi İş Bankası Şubeye gitmeden kredi başvurusu gibi bir hizmeti vatandaşlara sunmuş durumdadır.

Öncelikle size İş Bankasının Kredi Çeşitleri sıralamak istiyorum;

 • Anında ihtiyaç kredisi
 • Anında alışveriş kredisi
 • Eğitim kredisi
 • Beyaz eşya kredisi
 • Taşıt kredisi
 • Konut kredisi
 • Önceden tanımlı ek hesap kredisi

Tabiki bu kredi çeşitlerinden bir tanesine başvurduğunuzda sicil araştırmanızdan kredi notunuza göre ayarlamalar yapılır.

ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR


İş Bankasını diğer bankalardan ayıran en güzel özelliklerden bir tanesi olan şubeye gitmeden kredi almak istiyorum diyenlere sunduğu bu özellik için birden fazla çözümler var, onlar;

 • İş Bankası internetten kredi başvurusu ( isbank.com.tr adresine girerek krediler bölümünden ihtiyacınıza göre krediyi seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. )
 • İş Bankası Mobil bankacılığından kredi başvurusu ( Sahip olduğunuz cep telefonu üzerinden Google Play veya AppStore'den İş Bank mobil uygulamasını indirdikten sonra "Krediler" bölümünden "Kredi Başvurusu" kısmına girip yapabilirler. )
 • İş Bankası SMS ile kredi başvurusu ( cep telefonlarından NAKIT – T.C. Kimlik numarası – Talep edilen kredi miktarı – Aylık gelir yazarak 4402’e SMS gönderebilirler. İş Bankası SMS ile kredi başvuruları 30 dakika içerisinde sonuçlanacaktır.  )
 • İş Bankası ATM’den kredi başvurusu ( İş Bankası ATM’sine gitmek yeterlidir. ATM üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, açılacak olan sayfada gerekli bilgileri doldurarak başvurularını tamamlayabilirler.)
 • İş bankası Çağrı Merkezinden kredi başvurusu ( İş Bankası çağrı merkezinden kredi başvurusu için İş bankası müşteri hizmetleri numarasının aranması gerekir. İş Bankası Çağrı Merkezi numarası 0 850 724 0 724 olarak bilinir. Bu numarayı aradıktan sonra sırası ile 5 – 4 tuşlamak yeterli olacaktır. İş Bankası Çağrı merkezi üzerinden konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunulabilir.)

389 soru

6.2k cevap

4 yorum

847 kullanıcı

Üye Olmadan.
Öğrenmek istediğini SOR,
bildiğin ne varsa YORUMLA.

Bilgi paylaşım sitesi olan SORyorumla.com'a hoş geldiniz.

Ayrıca bknz: TV izle

Sayfamızda bulunan kategorilerden öğrenmek istediğiniz hangi soru varsa sorabilir veya sorulan sorulara yorumlarınızı yapabilirsiniz. Özellikle ürün yorumları, teknolojik ve elektronik aletler hakkında bilgi alışverişi yapabileceğiniz sayfamızda size internet ortamında en doğru bilgi alışverişini yapmanıza vesile oluyoruz. Bir ürünü almadan önce " Bu Alınır mı? X ürünün yorumları, X ürünün hakkında fikirleriniz nedir? " gibi en kıymetli sorular ve yorumları sayfamızda.

...