0 beğenilme 0 beğenilmeme
Nasıl Yapılır? kategorisinde tarafından

Şu sıralar etrafımdan sık sık duyduğum Turkcell'in haftalık olarak 3 GB instagram hediyesinin nasıl yapıldığını bende merak ettim. Madem böyle imkan var bende yararlanmak isterim çünkü ay sonunda internetim azalıyor ve sıkıntı çekiyorum. Zaten genelde internetimi instagram üzerinden harcıyorum =) Arkadaşlar aranızda "Turkcell Haftalık 3 GB Instagram Bedava Nasıl Yapılır" bilen var mı?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
tarafından
 
En İyi Cevap

Enes merhaba, bu konuyu yakın zaman içinde bende araştırmıştım :) aslında yapman gereken adımlar çok basit. Hem senin faydalanman için hemde sitemizi ziyaret eden kullanıcılara da yardımcı olması amacıyla Turkcell Haftalık 3 GB Instagram Bedavası yapmanın yolunu anlatayım.

Öncelikle bu kampanyadan faydalanmak için Google Play veya AppStore üzerinden Turkcell'in Mobil Operatör uygulamasını indirmek gerekiyor.

TURKCELL SALLA KAZAN UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?


Özellikle de şunu belirtmek isterimki Salla Kazan uygulamasından hediyeler edinmek için faturalı veya faturasız olmanız fark etmez her iki hat sahipleri de bu kampanyalardan faydalanabilirler.

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi Google Play veya AppStore'den Turkcell'in uygulamasını indirdikten sonra yapmanız ve takip etmeniz adımları tek tek aşağıda sıralayacağım, yapamadıysanız veya herhangi bir sorun yaşadıysanız yorum bırakırsanız yardımcı olabilirim.

  • Birinci Adım

Kullanılan telefonun uygulama mağazasına girilir. Bunun için Google Play Store ve APP Store mağazalarından birisine girmek gerekiyor.

  • İkinci Adım

Turkcell aplikasyonunu telefonunuza indirdikten sonra cep telefonu ve şifre ile giriş yapmak gerekiyor.

  • Üçüncü Adım

Aplikasyona girişiniz sağlandıktan sonra sol tarafından salla kazan yapılabilecek bir hediye paketi yer alıyor. O kısıma tıkladığınızda ekrana emocanlardan birisi geliyor ve telefonu sallamak gerektiğini söylüyor.

  • Dördüncü Adım

Telefon sahibi telefonunu salladığı anda kazandığı hediye ekrana geliyor.

  • Beşinci Adım

Hediyeler arasında en dikkat çekici olan haftalık 3 GB Instagram paketi oluyor. Bu paket kapsamında Turkcell aboneleri bir hafta boyunca Instagram’ da kullanabileceği 3 GB internete sahip oluyor.

389 soru

6.2k cevap

4 yorum

871 kullanıcı

Üye Olmadan.
Öğrenmek istediğini SOR,
bildiğin ne varsa YORUMLA.

Bilgi paylaşım sitesi olan SORyorumla.com'a hoş geldiniz.

Ayrıca bknz: TV izle

Sayfamızda bulunan kategorilerden öğrenmek istediğiniz hangi soru varsa sorabilir veya sorulan sorulara yorumlarınızı yapabilirsiniz. Özellikle ürün yorumları, teknolojik ve elektronik aletler hakkında bilgi alışverişi yapabileceğiniz sayfamızda size internet ortamında en doğru bilgi alışverişini yapmanıza vesile oluyoruz. Bir ürünü almadan önce " Bu Alınır mı? X ürünün yorumları, X ürünün hakkında fikirleriniz nedir? " gibi en kıymetli sorular ve yorumları sayfamızda.

...